';
ПРО КОМПАНІЮ КОМТЕК

«Комтек» - офіційний представник CUMMINS в Україні

ТОВ «Комтек» – це провідна вітчизняна компанія, яка здійснює інвестиційну, фінансову і комерційну діяльність на міжнародному рівні. Організація є офіційним представником американської компанії Cummins Inc. в Україні. Запасні деталі та техніка поставляється з заводів виробника або зі складу компанії, розташованого умісті Кривому Розі.

«Комтек» - це:

 • Широкий асортимент генераторних установок та двигунів торгової марки Cummins, які працюють на дизельному паливі, великий вибір фільтрів і запчастин до даної техніки, повітряних стартерів бренду Ingersoll Rand, а також моторного масла Valvoline.
 • Понад 700 постійних клієнтів, серед яких Північний, Полтавський, Південний, Інгулецький, Центральний гірничо-збагачувальні комбінати, Маріупольський МК імені Ілліча, Арселор-Міттал та багато інших
 • Понад 9 млн. доларів незнижувальних складських запасів фільтрів і запасних частин, завдяки чому компанія гарантує безперебійну роботу обладнання та оперативне здійснення аварійних та капітальних ремонтів.
 • Розвинена мережа центрів сервісного обслуговування в Києві, Павлограді, Донецьку, Львові, Кропивницькому, Одесі, Миколаєві, Хмельницькому, Дніпрі, Рівному, які забезпечені високоякісним ремонтним обладнанням для усунення неполадок у паливній апаратурі та моторах (в тому числі Common Rail різних виробників Delfi, Bosh та інших).
Коротко про Комтек
30
років на ринку
700
клієнтів
17
млн. доларів
щорічний оборот компанії
55
механіків
які навчалися в компанії Cummins
10
сервісних центрів
20
сервісних автомобілів
ДВИГУНИ CUMMINS

Cummins пропонує багато моделей двигунів різної потужності, які характеризуються надійністю, тривалим терміном експлуатації і екологічністю. Компанія випускає мотори згідно зі стандартами Tier I – Tier IV. При бажанні можна придбати модель з механічним або електронним регулюванням, яка задовольняє вимоги по рівню токсичності викидів.

Під час проектування двигунів застосовується сучасне програмне забезпечення. Це дозволяє фахівцям коригувати налаштування обладнання в залежності від вимог до температурного режиму, показників навантаження, додаткових компонентів і так далі. В результаті вдається досягти максимальної продуктивності, мінімальної кількості простоїв між періодами сервісного обслуговування та істотно зменшити витрати на експлуатацію.

Потужності двигунів Cummins знаходяться у діапазоні від 31 до 3500 к.с., завдяки чому можна з легкістю підібрати оптимальний варіант як для навантажувачів, так і для великогабаритних самоскидів.

Image
Двигуни для автомобілів
Cummins – один з провідних світових виробників автомобільних моторів. Економічність, високий ресурс роботи, відмінне співвідношення «ціна-якість» роблять продукцію цього бренду популярною у всьому світі.
Image
Промислові двигуни
Мотори Cummins, які працюють на дизельному паливі, розроблені для застосування в гірничодобувному обладнанні. Вони характеризуються економічною витратою палива і високою надійністю. Техніка, яка обладнана двигунами Cummins, за експлуатаційними характеристиками не має рівних.
Image
Двигуни для морської галузі
Мотори Cummins активно використовуються на риболовецьких і транспортних судах, військових кораблях, буксирах, прогулянкових кораблях. До основних переваг дизель-генераторних установок і двигунів «Каммінз» відносять економічність, безвідмовну роботу, простоту обслуговування і ремонту. Така техніка незамінна в умовах річкового і морського судноплавства, коли вимоги до обладнання особливо високі.
Image
Двигуни для залізничної галузі
Обладнання для ремонту шляху, тепловози, дизель-поїзди потребують моторів вищого рівня економічності і надійності. Їм відповідають двигуни торгової марки Cummins.
ДИЗЕЛЬ-ГЕНЕРАТОРНІ УСТАНОВКИ

Модельна лінійка Cummins Power Generation включає дизель-генераторні установки потужністю від 8 до 2500 кВт, а також газо-поршневі рішення потужністю від 300 до 2000 кВт. Вони виграшно відрізняються від аналогів завдяки:

 • мінімальним показниками шкідливих викидів і рівня шуму
 • ресурсу експлуатації до капремонту 30 тисяч м /ч
 • витраті масла і палива нижче, ніж у аналогів на 30%
 • можливості додаткового використання системи дистанційного доступу.

Дизель-генераторні установки бренду забезпечують безперебійне електропостачання об’єктів таких великих корпорацій як Merill Lynch, IBM, CITIBANK, БелАЗ, Coca Cola і багатьох інших. Більшість електростанцій, які працюють на основі моторів Cummins, функціюють за принципом когенерації – одночасного вироблення тепла і електроенергії.

Дизельный генератор Cummins
ПРОДУКЦІЯ ПІДРОЗДІЛІВ CUMMINS
мастила Valvoline і фільтри Fleetguard

Гарантувати відповідність найвищим стандартам якості означає зробити своїми партнерами людей з бездоганною репутацією і кращою продукцією. Саме так сталося з компаніями Valvoline (шини, мастила і різні мастильні засоби) і Fleetguard (паливо, мастила, повітряні фільтри, а також вихлопні системи). Спільно з Cummins вони працюють над комплексною системою, яка гарантує надійний захист мотора, поліпшує його експлуатаційні характеристики, а також дозволяє звести рівень викидів до мінімуму.

Fleetguard Inc є дочірнім підприємством Cummins Inc., яке пропонує багатий асортимент наступних товарів:

 • фільтрів для систем охолодження, гідравліки та мастил, а також повітряних і паливних моделей
 • продуктів очищення рідини для систем охолодження і запасних деталей
 • вузлів для комплексів випуску і подачі повітря
 • промислових глушників.

Компанія Valvoline пропонує два типи мастил для двигунів, створених спеціально для моторів торгової марки Cummins:

 • Premium Blue (дозволяє зменшити витрату мастила, продовжити період експлуатації до капремонту, а також підвищити робочі показники двигуна)
 • Premium Blue Extreme (виключно синтетичне мастило, яке гарантує максимальний захист двигуна, підвищує його експлуатаційні показники і збільшує періоди між технічним обслуговуванням).
Мережа центрів сервісного обслуговування по Україні
Контактна інформація
Image
Офіс
Час роботи: 9:00 - 18:00
Приймальна: (050) 321 43 53
Комерційний відділ: (095) 325 77 88
Відділ сервісу: (050) 488 05 09
Офіс
Час роботи: 9:00 - 18:00
Приймальна: (050) 321 43 53
Комерційний відділ: (095) 325 77 88
Відділ сервісу: (050) 488 05 09
Фотография склада Комтек
Склад
Час роботи: 8:00 - 17:00
(050) 321 09 93
Склад
Час роботи: 8:00 - 17:00
(050) 321 09 93